Міністр оборони затвердив Кодекс доброчесної поведінки та етики службовців міністерства

СуспільствоРоман Ганкевич, 16 березня 20172681
Міністр доручив керівникам підрозділів Міноборони та ЗСУ роз’яснити положення Кодексу особовому складу

Міністр оборони України затвердив Кодекс доброчесної поведінки та професійної етики військових посадових осіб у Міністерстві оборони України та Збройних Силах України. Про це інформує прес-служба Міністерства оборони.

Як зазначається, з цієї нагоди генерал армії України Степан Полторак звернувся до військовослужбовців і наголосив на необхідності забезпечення нетерпимості до корупції з боку кожного військовослужбовця, державного службовця чи працівника, недопущення порушень антикорупційного законодавства, вжиття невідкладних заходів щодо запобігання і протидії корупції.

Він заявив, що боротьба з корупцією є одним із пріоритетних завдань командирів та керівників органів військового управління всіх рівнів у реалізації демократичних оборонних реформ в Україні. «Дотримання вимог Кодексу кожним військовослужбовцем та працівником Збройних Сил України забезпечить зміцнення морально-етичної складової обороноздатності держави, стане ефективним засобом у справі викорінення корупції та пов’язаної з нею злочинності, утвердить віру в успішність започаткованих реформ та невідворотність нашої перемоги», - заявив міністр.

Крім того, Степан Полторак доручив керівникам структурних підрозділів Міноборони та ЗСУ організувати доведення і роз’яснення положень Кодексу офіцерському та сержантському складу ЗСУ, державним службовцям та іншим особам, уповноваженим на виконання функцій держави і забезпечити контроль за виконанням ними законодавчих актів з питань запобігання корупції.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук