Міністр охорони здоров’я вдруге відхилив усі кандидатури на посаду голови НСЗУ

НСЗУ – найважливіша структура у медичній реформі, вона фінансує медичні заклади

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов після проведення співбесід із кандидатами на посаду голови Національної служби здоров’я України (НСЗУ) не призначив жодного з них на цю посаду, а тому МОЗ проведе додатковий добір кандидатів.

«На сьогодні я прийняв рішення за результатами співбесід і проведеного відбору. Повідомляю, що не визначено кандидатуру на голову НСЗУ. Велика ймовірність, що буде оголошено додатковий відбір. Відповідно, після цього буде визначено переможця», – сказав Степанов на засіданні комітету Верховної Ради з питань охорони здоров’я у п’ятницю, 26 червня.

Як зазначається у повідомленні Міністерства охорони здоров’я, введений в Україні карантин через коронавірус не дозволяє провести повноцінний конкурс і на сьогодні можливо лише проведення відбору на посаду – за рахунок підписання контракту з переможцем на період дії обмежувальних заходів. Після завершення карантину має відбутися повноцінний конкурс.

Нагадаємо, що Національна служба здоров’я України – це ключове відомство у медичній реформі. Саме через НСЗУ здійснюється фінансування лікарень у рамках медреформи: лікарні отримують гроші за фактами наданих послуг, тоді як до медреформи ці гроші розподілялися фактично в ручному режимі.

Через недофінансування на другому етапі медреформи психіатричних і фтизіатричних закладів міністр і медики критикують НСЗУ.

У січні 2020 року відбувся конкурс на посаду голови НСЗУ. Три претенденти після співбесіди з Комісією з питань вищого корпусу державної служби мали пройти співбесіду з міністром охорони здоров'я.

20 травня міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що відхилив усі кандидатури на посаду голови НСЗУ.

22 травня уряд оголосив новий конкурс на цю посаду. Співбесіди з кандидатами пройшли у червні. Загалом до співбесід зі Степановим допустили 17 з 28 кандидатів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук