Міністр освіти анонсувала підвищення зарплат вчителям до трьох мінімальних

СуспільствоОстап Левчич, 27 червня 201660656
Міністр освіти анонсувала підвищення зарплат вчителям до трьох мінімальних

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич планує підняти розмір оплати праці вчителям до рівня трьох мінімальних зарплат. Про це вона заявила в інтерв’ю, пише socportal.info.

За словами міністра, таке нововведення передбачене у проекті закону «Про освіту», проте саме лише ухвалення документа не гарантує миттєвого підвищення виплат. "У проекті закону «Про освіту», який ми підготували, закладена адекватна оплата праці вчителя. Зрозуміло, що ми не зможемо забезпечити її відразу, навіть якщо буде прийнятий закон. Повинен бути розроблений план, як ми будемо поступово піднімати рівень оплати праці вчителя", — зазначила Гриневич.

Гриневич відзначила, що вчительська  зарплата повинна бути на рівні трьох мінімальних заробітних плат. "Там закладено, що зарплата повинна бути на рівні трьох мінімальних заробітних плат. Це трохи більше, ніж середня зарплата вчителя зараз. Це не надто багато, але все ж більш адекватно, ніж зараз", — додала міністр.

Чиновник уточнила, що в законопроекті передбачена сертифікація вчителів, яка дозволить їм отримувати доплати.

"Якщо ми не можемо зараз всім підняти зарплату, то принаймні тим, хто працює більш якісно. І тому в законі передбачена добровільна сертифікація вчителів. Добровільна означає, що йдуть на сертифікацію тільки ті вчителі, які хочуть... Сертифікацію пройдуть ті вчителі, які володіють новими методиками навчання. Якщо люди володіють цим, якщо вони це можуть, то тоді вони повинні отримати доплату до своєї зарплати", — вважає міністр.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук