Міністр показав майбутній дизайн електронних паспортів українців

Михайло Федоров оприлюднив три варіанти дизайну внутрішніх електронних паспортів

Наразі для електронної версії внутрішнього паспорта громадянина України придумали три варіанти дизайну

Електронний паспорт громадянина України наразі має 3 можливі варіанти інтерфейсу. Їх напередодні оприлюднив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Він нагадав, що електронним паспортом можна буде скористатися за допомогою смартфона у додатку «ДіЯ». Такий документ можна буде пред’являти під час посадки на внутрішні залізничні чи авіарейси, з його допомогою можна буде ідентифікувати особу в державних установах, отримувати посилки і так далі. Також документ, за аналогією з цифровим водійським посвідченням, міститиме QR-код для перевірки його справжності.

«Подивіться варіанти. Що думаєте? Ми за простоту!», – написав Федоров у Facebook.

Зазначимо, що можливість отримати в мобільний додаток цифровий документ зможуть власники закордонного паспорта та ID-картки, яка замінила собою внутрішній паспорт у вигляді книжечки.

Додаток «ДіЯ», метою якого є поєднання державних сервісів і електронних варіантів документів, почав працювати з 6 лютого. Використання цього додатка на мобільних пристроях є безкоштовним, адже українські мобільні оператори зробили трафік для цього додатка нетарифікованим.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук