Міністр Стець представив в уряді проект мультимедійної платформи іномовлення України

Юрій Стець презентує мультимедійну платформу іномовлення України

У середу, 12 серпня, на засіданні Кабінету міністрів Україні міністр інформаційної політики Юрій Стець представив презентацію мультимедійної платформи іномовлення України. Про це йдеться на офіційному сайті міністерства.

Міністр інформаційної політики заявив, що мультимедійна платформа створюється з метою задоволення інформаційних потреб іноземної аудиторії, зокрема українців за кордоном, захисту національних інтересів за межами України, формування та підтримки позитивного іміджу нашої країни у світі шляхом оперативного, об'єктивного інформування про події в Україні, офіційну внутрішню і зовнішню політику та позицію держави.

«Це буде потужний медійний ресурс, який стане, якщо хочете, піар-агенцією України в світі. Це також дасть змогу доносити правдиву інформацію про нашу державу», - сказав Юрій Стець.

Як повідомляє прес-служба МІП, презентація мультимедійної платформи іномовлення України відбулась на засіданні Кабміну. Юрій Стець заявив, що її схвалили на засіданні Кабміну.
 
«Сьогодні на засіданні Уряду я презентував напрацьовану нами систему роботи Мультимедійної платформи іномовлення України. Кабінет Міністрів на чолі з прем'єр-міністром України Арсенієм Яценюком схвалили її, тому можемо рухатися далі», - повідомив міністр Стець.

Під час неї повідомили, що у день запуску медіаплатформи буде підписано меморандум про принципи співпраці між Міністерством інформаційної політики (МІП), наглядовою та редакційною радами медіаресурсів, а також окремим документом будуть ухвалені засади редакційної політики.

У МІП підкреслили, що якісне українське іномовлення вкрай потрібне для великої української діаспори в світі, яка змушена дізнаватися інформацію в російських ЗМІ, не маючи альтернативи.

В рамках створення іномовлення розпочнуть роботу корпункти в кількох країнах Європи, США, Японії та Китаї, оснащені новітньою технікою. Буде створено МКМ - міжнародну кореспондентську мережу з відкритим банком фото та відео контенту, до якого матимуть доступ журналісти всіх українських ЗМІ.

Міністр також повідомив, що контент, вироблений на технічній базі телеканалу БТБ спільно з іншими продакшнами, дозволить довести світові, що Україна - європейська держава, яка прагне реформ.

За словами Юрія Стеця, також планується створення редакції кримськотатарською мовою та співпраця з каналами іномовлення Європи, що сприятиме євроінтеграції.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук