Мінкульт оголосив конкурс на посаду керівника Центру Довженка

КультураКатерина Сліпченко, 24 листопада 20153110

Міністерство культури оголосило конкурсний відбор на посаду керівника ДП «Національний центр Олександра Довженка». Про це йдеться у повідомленні прес-служби міністерства.

Нагадаємо, 11 листопада закінчився термін дії контракту, укладеного між міністерством культури України та Іваном Козленком.

На сайті Міністерства культури у рубриці вакансії опубліковано наказ про проведення конкурсного відбору та склад Комісії.

Призначення Івана Козленка на посаду очільника Центру Довженка добивалися представники кіноспільноти, які у жовтні 2014-го року  поширили відповідну петицію на ім'я прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка та міністра культури Євгена Нищука.

Нагадаємо, днями колектив Центру Довженка звернувся до керівництва країни з вимогою призначити Івана Козленка виконувачем обов’язків генерального директора до завершення конкурсу на посаду керівника підприємства. У разі оголошення відкритого конкурсу на посаду генерального директора підприємства рацівники вимагають забезпечити прозорість формування складу конкурсної комісії, її незалежність та незаангажованість, збалансованість представницького складу, в якому незалежні експерти мають складати щонайменше половину членів.

 У листі на ім’я президента, прем’єр-міністра та міністра культури йдеться про те, що «Центр Довженка перетворився на один із найдинамічніших закладів культури, значно розширивши географію міжнародних проектів, організувавши низку популяризаційних та освітніх проектів в Україні, став хабом для реалізації незалежних культурних ініціатив громадського сектору. цьому році Центром в Україні та за кордоном проведено 29 власних і партнерських заходів».

Зараз виконувачем обов'язків генерального директора Центру є Капіталіна Хомутовська. Вона призначила Івана Козленка директором кіноархіву та Музею кіно.

Щодо оголошеного конкурсу, то Іван Козленко планує брати у ньому участь.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук