Центр Олександра Довженка вимагає повернути директора

КультураКатерина Сліпченко, 18 листопада 20153700

18 листопада відбулись загальні збори трудового колективу Національного центру Олександра Довженка, на яких було прийнято рішення наполягати на призначенні Івана Козленка виконувачем обов’язків генерального директора до завершення конкурсу на посаду керівника підприємства.

У разі оголошення відкритого конкурсу на посаду генерального директора підприємства рацівники вимагають забезпечити прозорість формування складу конкурсної комісії, її незалежність та незаангажованість, збалансованість представницького складу, в якому незалежні експерти мають складати щонайменше половину членів. За підсумками зборів було складено листа, якій трудовий колектив скерував президентові України, прем’єр-міністру та міністру культури.

«Центр Довженка перетворився на один із найдинамічніших закладів культури, значно розширивши географію міжнародних проектів, організувавши низку популяризаційних та освітніх проектів в Україні, став хабом для реалізації незалежних культурних ініціатив громадського сектору.

В цьому році Центром в Україні та за кордоном проведено 29 власних і партнерських заходів», - йдеться у листі.

«Ще рік тому ситуація в Центрі була іншою. Підприємство починало 2015 рік з 1,5 мільйонними збитками, великі промислові приміщення, які могли б використовуватись для популяризації мистецтва, простоювали та занепадали.

Завдяки впровадженню ініційованої та публічно презентованої Іваном Козленком антикризової програми реформування та реструктуризації, Центр Довженка показав прибуток в 642 тис. грн. у третьому кварталі 2015 року. У 2015 році очікується повне покриття збитку та отримання чистого прибутку.

Замість мільйонного боргу, який було успадковано Центром восени 2014 року, сьогодні на рахунках Центру акумульовано 950 тис. грн. оборотних коштів та понад 1 млн. кредитних зобов'язань контрагентів на користь Центру», - нагадують працівники.

Трудовий колектив Центру Довженка висловив підтримку Івану Козленку, як людині, під чиїм керівництвом було проведено титанічну роботу з реанімації

Центру, розпочато системні зміни. На думку працівників Центру, його звільнення унеможливить успішне закінчення розпочатих реформ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук