<

Мінкульт перевірив тимчасово переміщені мистецькі заклади Луганська

КультураК.С., 22 червня 20150

Представники Мінкульту України та керівництво Луганської державної академії культури і мистецтв перевірили роботу коледжу Луганської державної академії культури і мистецтв на місці його тимчасового розташування у місті Кремінне.

Під час спілкування з викладацьким складом та студентами коледжу представники Мынкульту обговорили питання подальшої долі коледжа та основні проблеми, з якими довелося зіткнутися переміщеним особам. Про це повідомила прес-служба міністерства.

За сприяння місцевої влади та комунальних підприємств студенти та викладачі коледжу, які виявили бажання продовжувати навчання в освітній системі України, були забезпечені безоплатним проживанням в одному з оздоровчих  комплексів. Навчальні площі для проведення аудиторних та індивідуальних занять надали коледжу заклади освіти і культури міст Кремінне та Сєверодонецьке музичне училище імені Сергія Прокоф’єва.

Не байдужими до долі колективу коледжу залишилися їхні колеги з інших вищих навчальних закладів – Гадяцького училища культури імені І. П. Котляревського та Теребовлянського вищого училища культури, які надали благодійну допомогу – навчальне обладнання для студентів творчих спеціальностей, придбане за зібрані кошти.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук