Мінкультури оголосило конкурс патріотичного плаката

КультураД.Ц., 24 травня 20154050

Міністерство культури оголосило конкурс на Український патріотичний плакат. Прийом робіт як від професійних художників, так і від аматорів та студентів триватиме до 10 вересня 2015 року. 

Творчі роботи, які переможуть на конкурсі, будуть надруковані масовим тиражем та використовуватимуться, як інформаційна продукція у навчальних закладах, державних та громадських установах, в місцях перебування значної кількості громадян, у військових частинах, містах дислокації військових підрозділів в зоні АТО тощо. Також за підсумками конкурсу буде видано буклет кращих робіт.

Для конкурсантів запропоновано наступні теми конкурсного завдання: - військово-патріотичне виховання дітей та молоді; - формування української національної свідомості та ідентичності; - українські народні традиції та підтримка національного культурного продукту; - підтримка бойового духу українських воїнів; - популяризація європейських демократичних цінностей та підтримка євроінтеграційних процесів в Україні; - популяризація державної та національної символіки України; - плакат до відзначення 150-річчя від дня народження Михайла Грушевського.

До складу журі конкурсу запрошені провідні діячі мистецтва та громадські діячі. Співголовами журі є заступник Міністра культури Ростислав Карандєєв та народний художник України Віталій Шостя. Виставка конкурсних робіт буде проводитись з 16 по 25 вересня 2015 року. Підведення підсумків конкурсу – до 25 вересня 2015 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук