Мінкультури оприлюднило план заходів проекту «Український Донбас»

КультураДарина Цвях, 16 лютого 20164070

Міністерство культури України сформувало план заходів на 2016 рік для реалізації загальноукраїнського проекту культурної інтеграції «Український Донбас»,  який  передбачає  проведення культурних заходів в Донецькій і Луганській областях. До проекту мають бути залучені митці та творчі колективи з усіх областей України, а також установ, підпорядкованих Мінкультури.

Заплановано, що протягом року мистецькі колективи з усієї України відвідають не лише великі міста, але й малі містечка та села Донецької та Луганської областей. У рамках проекту також творчі колективи Донецької та Луганської областей отримають можливість відвідати з гастролями інші регіони.

Окрім культурно-мистецьких акцій, проект «Український Донбас» передбачає проведення різних соціальних акцій, спільних семінарів та науково-практичних конференцій,конкурсів, конференцій, телемостів, оn-line уроків, майстер класів та інших заходів, що об’єднають представників різних областей.

Також, заплановані збір та передача книжок українською мовою, науково-популярних видань  з історії Української держави, її культури, Збройних сил України бібліотекам Донецької та Луганської областей.

План заходів оприлюднено на сайті міністерства.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук