Міноборони бере курс на припинення збройного протистояння на сході

Виконувач обов’язків міністра оборони України Михайло Коваль заявив, що у східних областях йде процес припинення збройного конфлікту.

Про це повідомили у прес-центрі Міноборони.

«Новим президентом України оголошено курс на врегулювання всіх проблем на сході України мирним шляхом, переведення ситуації із стадії збройного конфлікту у площину переговорного процесу», - заявив 9 червня Михайло Коваль у своєму зверненні до військовослужбовців Збройних Сил України з приводу обрання народом України нового президента України Петра Порошенка.

Міністр переконаний, що ситуація на Донбасі не пішла за розробленим у Росії сценарієм.

«Усі, хто мріяв про громадянську війну мають про неї забути. Кожен громадянин України усвідомив, що зброя буде застосовується лише проти тих, хто став на шлях терору, хто має на своїх руках кров невинних людей, хто порушив мир та спокій в нашій державі», - сказав міністр і наголосив, що мир, якого усі прагнуть досягти найближчим часом, не буде тривалим, якщо в країні належним чином не буде зміцнена безпека і підвищена боєздатність збройних сил.

«У зв’язку з цим керівництвом держави поставлено завдання налагодити чітку взаємодію між силовими відомствами, спрямувати зусилля на зміцнення державного кордону, переоснастити ЗСУ сучасними зразками озброєння та військової техніки, значно підвищити статус українських військовослужбовців у суспільстві», - заявив глава Міноборони.

Михайло Коваль закликав особовий склад ЗСУ зберігати витримку та високу бойову готовність, тому що безпека країни залежить від якості підготовки кожного військовослужбовця.

«Вірю, що патріотизм, професіоналізм та вірність Конституційному обов’язку військовослужбовців Збройних Сил будуть гідно оцінені Українським народом, який незворотньо обрав шлях побудови вільної та демократичної держави», - заявив в.о. міністра.

Говорячи про свій робочий візит до Брюсселю він відмітив, що всі міністри країн-членів НАТО високо оцінили дії української армії під час проведення антитерористичної операції.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук