Міноборони і волонтери проведуть інвентаризацію волонтерських машин в ЗСУ

Підсумки інвентаризації будуть підведені у січні 2017 року

Міністерство оборони України спільно з волонтерами має намір провести інвентаризацію волонтерських машин у збройних силах. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив міністр оборони Степан Полторак.

Згідно з повідомленням, міністр оборони провів нараду з волонтерами, представниками Військової служби правопорядку (ВСП) і військовими юристами з обліку транспортних засобів, наданих військовим частинам Збройних Сил України в якості волонтерської допомоги. На нараді прийняли спільне рішення про проведення інвентаризації транспортних засобів, які волонтери передали Збройним Силам. Під час інвентаризації зазначеного транспорту в склад робочих груп будуть залучені волонтери.

Полторак повідомив, що вже доручив юридичному департаменту розробити пропозиції щодо нормативного врегулювання проблемних питань в чіткі терміни. Він також заявив, що підсумки проведеної роботи будуть підведені на наступній зустрічі, яка планується на січень 2017 року.

Раніше Степан Полторак пообіцяв до кінця цього тижня вирішити питання з волонтерськими авто в ЗСУ.

Нагадаємо, раніше волонтер Сергій Листопад повідомив, що ВСП буде вилучати всі автомобілі, які були передані волонтерами у зону АТО. За твердженням волонтерів, машини будуть вилучати з 11 грудня за рішенням ВСП.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук