Міноборони не планує скорочувати склад ЗСУ

Міноборони також планує направити ресурси на нарощування бойових частин

Міністерство оборони України не планує скорочувати склад Збройних сил країни. Про це повідомив глава відомства Андрій Загороднюк в інтерв'ю «Радіо Свобода», передає «Крим.Реалії».

«Ми не плануємо скорочувати склад ЗСУ. Питання в тому, щоб ті ресурси, які у нас є, були спрямовані туди, куди нам потрібно. В першу чергу, на нарощування бойових частин. І це питання можна вирішувати тільки системно. Бо буде конкретна стратегія, буде коректний план оборони, про який ми зараз говоримо», – розповів Загороднюк.

Він додав, що потрібно зрозуміти, «яка нам потрібна чисельність, де і у якій структурі».

«Ми скажемо, що ось це – наша загроза, ось це – наш план оборони, тут – нам потрібно стільки людей, тут – нам потрібні такі бригади, тоді громадськість і всі побачать, що дійсно є розуміння, куди воно буде спрямовано, яким чином це буде структуровано», – зазначив Загороднюк.

Нагадаємо, що раніше начальник Генерального штабу Збройних сил України Руслан Хомчак повідомив про плани звести чисельність військових частин «до оптимальної кількості». З одного боку Хомчак заявив, що в деяких військових частинах занадто «роздутий» штат і його потрібно уніфікувати, зробити більш оптимальним, але з іншого він наголосив, що скорочувати штат ніхто не планує. За рахунок чого тоді планується «оптимізація роздутого штату», Хомчак не уточняв, проте заявив, що «наразі питання вивчається».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук