Міноборони повідомило подробиці майбутнього призову

Міноборони повідомило подробиці майбутнього призову

Черговий призов громадян на строкову військову службу в лави Збройних сил України й інших військових формувань почнеться з 5 травня й триватиме до 30 червня, повідомив на брифінгу речник Міноборони підполковник Олексій Чорнобай.

За його словами, чисельність громадян, яких планується призвати, уточнюється й буде залежати від запитів державних силових структур.

Призову підлягатимуть громадяни України, яким до дня відправки у військові частини виповнилося 20 років, а також старші особи, які не досягли 27-річного віку й не мають права на звільнення чи відстрочку від строкової служби.

«Відповідно до постанови Кабміну призовникам виплатять матеріальну допомогу в розмірі двох мінімальних заробітних плат (2900 гривень). Фінансування виділено бюджетом Міноборони», – зазначив Чорнобай, якого цитує ЛІГА.net.

Призовники з вищою освітою служитимуть рік, без – півтора року.

Представник Міноборони наголосив, що солдати-строковики проходитимуть службу винятково за межами зони АТО.

Нагадаємо, що дати призову і звільнення в запас на цей рік своїм указом затвердив президент Петро Порошенко. Зокрема, протягом квітня-червня поточного року в запас буде звільнено військовослужбовців строкової служби, які мають ступінь вищої освіти «спеціаліст» або «магістр» і відслужили встановлені терміни строкової служби.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук