Міноборони відзвітувало про підготовку воїнів із Львівщини до АТО

Міноборони відзвітувало про підготовку воїнів із Львівщини до АТО
фото mil.gov.ua

Щодня на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного, що у Яворівському районі Львівської області, триває бойове злагодження підрозділів новоствореного батальйону територіальної оборони Львівщини.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Міністерства оборони України.

"Кожен день для військовослужбовців насичений бойовою роботою. Підрозділи займаються окремими завданнями. На різних ділянках полігону воїни опановують й інженерну справу, відпрацьовують елементи РХБ захисту, стріляють зі всіх видів стрілецької зброї, оволодівають навичками тактичної підготовки тощо", – розповів командир батальйону територіальної оборони підполковник Андрій Кушнір.

Особливу увагу командування батальйону звертає на психологічну підготовку воїнів. Її стійкість військові підвищують на психологічній смузі перешкод, протяжність якої сягає 1,5 кілометри.

У рамках занять Кушнір наголосив, що особовий склад опановує майстерність з обладнання блокпосту та несення служби на ньому. Це завдання – одне з основних для новоствореного військового формування.

"Досвідчені інструктори проводять розбір дій кожного солдата, жорстко оцінюють і дають необхідні рекомендації як правильно діяти. Потім тренування повторюється раз за разом із урахуванням попередніх помилок", - пояснив він.

У відомстві кажуть, що у процес навчання батальйону події, які відбуваються на Сході держави, вносять певні корективи. Воїни їх ретельно відслідковують і вчаться відпрацьовувати дії у різноманітних ситуаціях.

Усі фото: mil.gov.ua

"Агресор, який розв’язав проти України неоголошену війну нехтує міжнародним правом та елементарними нормами людської моралі. Але вірю, що нашими спільними зусиллями, за постійної підтримки один одного, ми переможемо та збережемо нашу рідну Україну єдиною, непорушною та благополучною", – додав начальник Львівського гарнізону, начальник Академії сухопутних військ генерал-лейтенант Павло Ткачук.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук