Міноборони ввело в дію 50 нормативних актів, розроблених за стандартами НАТО

Заступник міністра оборони України Юрій Гусєв провів зустріч із керівником відділу логістичних можливостей Міжнародного секретаріату НАТО Бруно Кантілом, під час якої поінформував про діяльність міністерства у питанні реформування, зокрема системи логістики.

«Зокрема, на підставі 102 стандартів НАТО в Міністерстві оборони вже введено в дію 50 нормативно-правових документів НАТО, останні два з яких були введені в дію минулого тижня. А до процесу проведення системних змін у Міністерстві оборони України активно долучаються волонтери», – розповів заступник міністра, повідомляє прес-служба Міноборони в середу.

Заступник Міністра оборони подякував за допомогу, надану НАТО у сфері реформування логістичного забезпечення. І зазначив, що цей напрям на сьогодні є пріоритетним завданням.

«Головні проекти, які зараз опрацьовуються Радою реформ при Міністерстві оборони належать до області логістики. Нова система логістики української армії формуватиметься на основі аналізу системи та міжнародного досвіду», – зазначив Гусєв.

Представники делегації НАТО позитивно відзначили обсяг роботи, проведеної в Міністерстві оборони та Збройних силах України у сфері вдосконалення системи всебічного забезпечення.

Також під час зустрічі сторони домовилися про плідну подальшу співпрацю, щоб прискорити реалізацію реформи логістики Збройних сил.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук