Міносвіти рекомендує вишам Донбасу призупинити навчання

Міністерство освіти і науки рекомендує вищим навчальним закладам Луганської та Донецької областей призупинити навчання.

Як зазначено у повідомленні, призупинити навчання Міносвіти радить через надзвичайні події, які відбуваються в окремих районах Донецької й Луганської областей, і з огляду на проведення АТО.

У зв'язку із цим Міносвіти пропонує перенести літню екзаменаційну сесію 2013/2014 навчального року в зазначених вишах для студентів I-III курсів на вересень 2014 року за рахунок ущільнення графіка навчального процесу в першому семестрі 2014/2015 навчального року.

Для студентів-випускників 2014 року освітньо-кваліфікаційних рівнів молодшого фахівця, бакалавра, фахівця й магістра рекомендується організувати проведення державної атестації (складання державних іспитів і захистів дипломних, магістерських робіт), використовуючи дистанційну форму проведення державної атестації в режимі онлайн конференції за допомогою Інтернету.

Одночасно, з метою забезпечення видачі документів про освіту державного зразка випускникам 2014 року, Міносвіти просить керівників вишу невідкладно оформити остаточне замовлення на виготовлення документів про освіту й укласти відповідну угоду з Державним підприємством "Інфоресурс" для їх оперативного виготовлення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук