Міносвіти роз'яснило порядок вступу до навчальних закладів України з окупованих територій

Міносвіти роз'яснило порядок вступу до навчальних закладів України з окупованих територій
фото Телеграф
Дипломи та інші освітні документи, видані на тимчасово окупованих територіях в Україні не дійсні

У Міносвіти України нагадали, що дипломи та інші освітні документи, видані на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей та АР Крим, не визнаються та не мають юридичної сили ні в України, ні в інших країнах світу. Про це йдеться у роз’ясненні Міністерства.

Між тим, у відомстві відзначили, що студенти, які почали навчання до 2014 року в закладах вищої освіти України на території Донецької та Луганської областей, що опинилась під окупацією Росії, можуть продовжити навчання у будь-якому виші України. Для цього вони можуть пройти в українських вишах атестацію для визнання здобутих кваліфікацій, результатів навчання та періодів навчання.

Також у МОН нагадали, що вступники з окупованих територій Донбасу і Криму, які хочуть здобути українську освіту, можуть вступити до переміщених або уповноважених закладів вищої освіти за спрощеною процедурою. Для цього на базі зазначених вишів діятимуть освітні центри – планується, що цього року вони працюватимуть з 19 червня до 30 вересня.

Докладна інформація щодо вступу абітурієнтів з окупованих територій в українські університети - як за спрощеною процедурою, так і за звичайною - розміщена на сайті МОН.

Нагадаємо, в Україні почали працювати освітні центри (ОЦ) «Донбас-Україна» та «Крим-Україна». Зокрема ОЦ «Донбас-Україна» працюватимуть на базі переміщених ВНЗ, а також на базі університетів, розташованих на підконтрольній українській владі території Донецької і Луганської областей. При цьому у цих вишах будуть встановлені фіксовані обсяги держзамовлення для всіх спеціальностей та освітніх рівнів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук