Міносвіти вирішило спростити навчальні програми для 10-11 класів

Міносвіти вирішило спростити навчальні програми для 10-11 класів
Навчальні програми для випускників планують розвантажити

Міністерство освіти та науки має намір розвантажити шкільні програми для 10-11 класів. Про це йдеться в наказі за підписом міністра освіти та науки Сергія Квіта, що оприлюднений на сайті відомства.

«Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти спільно з Інститутом модернізації змісту освіти забезпечити до 1 квітня 2016 року доопрацювання навчальних програм для учнів 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів відповідно до чинних типових навчальних планів», – йдеться у документі.

Відповідно до наказу, доопрацювання здійснюється з метою розвантаження шкільних програм. Проекти програм мають бути розміщені на сайті міністерства для громадського обговорення на початку квітня, а у травні доопрацьовані з урахуванням зауважень.

Також наказом затверджено склад робочих груп з доопрацювання навчальних програм з правознавства, географії, іноземної мови, з української мови і літератури, з зарубіжної літератури, з трудового навчання, інформатики, математики, фізкультури, біології, хімії, фізики, основ здоров’я тощо.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук