Мін'юст опублікував повний список люстрованих чиновників ДФС

Львівських податківців та митників у переліку не має

ЕкономікаО.Г., 29 жовтня 201510670
Мін'юст опублікував повний список люстрованих чиновників ДФС
Під люстрацію потрапила екс-заступник голови ДПА у Львівській області Надія Римарська

У Міністерстві юстиції оприлюднили повний список керівників Фіскальної служби, яких нещодавно звільнили в рамках люстрації. Відповідний звіт робочої групи, яка перевіряла ДФС, оприлюднила прес-служба Мін'юсту.

Загалом із Фіскальної служби звільнили 76 осіб, яких, в порушення вимог закону, досі не було ілюстровано. З них 37 осіб працювали у центральному апараті ДФС, що становить 42%. Ще 39 чиновників (15%) люстрували в регіональних підрозділах ДФС.

Теперішніх працівників ДФС у Львівській області у переліку немає. Натомість є колишні. Наприклад, Надія Римарська, яка працювала заступником голови ДПА у Львівській області, а була люстрована вже перебуваючи на посаді заступника начальника ДПІ у Солом’янському районі Києва.

Крім того членами робочої групи виявлено «внесення недостовірних даних до службових документів з метою призначення на посаду начальника Головного управління ДФС у м. Києві Демченко Людмили».

Також комісія з'ясувала, що була порушена процедура проведення перевірки Пашка Павла (в.о. ректора Національного університету державної податкової служби), «на якого, відповідно до висновків звіту, розповсюджуються критерії передбачені Законом».

Комісія рекомендувала Кабміну вжити дисциплінарні заходи до голови ДФС Романа Насірова за затягування люстрації, аж до «прийняття рішення, щодо відповідності посаді».

Як відомо, голова ДФС Роман Насіров 26 жовтня звільнив всіх людей, які, згідно з цим звітом, підпадали під безумовну люстрацію.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук