Яценюк вимагає звільнити 42% вищого керівництва ДФС

СуспільствоОлег Костюк, 21 жовтня 20151580
Яценюк вимагає звільнити 42% вищого керівництва ДФС

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк пропонує негайно виконати вимоги Закону України про очищення влади й звільнити близько 42% представників центрального апарату Державної фіскальної служби і 15% вищих чиновників на місцях, оскільки такі результати люстраційної перевірки ДФС.

Про це Яценюк сказав у ході засідання уряду.

«Два тижні тому я дав доручення Міністерству юстиції та спецдепартаменту з питань люстрації щодо перевірки Державної фіскальної служби. Перевірили 344 особистих справи вищого керівництва ДФС – центрального апарату та всіх обласних підрозділів. За результатами перевірки 42% вищого керівництва центрального апарату ДФС підлягають негайному звільненню, 15% керівників у областях також підлягають звільненню. І я вимагаю після завершення перевірки негайно від керівника ДФС виконати закон і звільнити 42% центрального апарату служби та 15% апарату обласних керівників підрозділів ДФС, як цього вимагає закон», - сказав Яценюк.

Нагадаємо, що на засіданні уряду Арсеній Яценюк також пояснив, чому чинний Конституційний суд не може займатися очищенням влади.

За даними Мін'юсту, станом на вересень 2015 року 80 тисяч чиновників проходили перевірку згідно із законом «Про очищення влади» (люстрацію).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук