<

Мін'юст призупинив скандальний наказ Державіаслужби

ЕкономікаРоман Ганкевич, 27 листопада 201444970

Міністерство юстиції призупинило набуття чинності наказу Державної авіаційної служби №686 «Про затвердження Авіаційних правил України "Порядок надання і анулювання прав на експлуатацію повітряних ліній"».

Про це в середу ввечері, 26 листопада, повідомили у прес-службі Міністерства юстиції.

Зазначається, що наказ Державіаслужби не набрав чинності, «оскільки його не включено до Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів та не опубліковано в інформаційному бюлетені "Офіційний вісник України"».

«На сьогодні процедура державної реєстрації зазначеного нормативно-правового акта не завершена, враховуючи вимоги законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів», - йдеться  у повідомленні.

Як повідомляє прес-служба, Мін'юст звернувся до Мінінфраструктури та Державіаслужби з пропозицією провести відкриті громадські обговорення. Таке звернення міністерство зробило у зв’язку з надходженням численних запитів щодо неврахування Державіаслужбою висновків та пропозицій, наведених у витязі з протоколу експертної групи з питань реформування галузі авіаційного транспорту.

У прес-службі зазначили, що лише після врахування усіх пропозицій, висловлених громадськістю, Міністерство юстиції у максимально стислі строки здійснить правову експертизу та державну реєстрацію запропонованих змін до зазначеного наказу.

Нагадаємо, раніше ZAXID.NET повідомляв, що через новації Державіаслужби міжнародні лоукост-авіакомпанії, зокрема Wizz Air, погрожують залишити Україну.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук