Мін’юст вимагає від НАЗК надати порядок перевірки е-декларацій

СуспільствоВолодимир Пиріг, 4 листопада 20161890

Міністерство юстиції України вимагає від Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) якнайшвидше надати порядок проведення контролю та перевірки електронних декларацій.

Як повідомила в п’ятницю прес-служба міністерства, Мін’юст досі не отримав від НАЗК порядку проведення контролю та повної перевірки декларації, а також перевірки факту подання суб’єктами декларування декларацій та повідомлення НАЗК про випадки неподання або несвоєчасного подання таких декларацій.

«Для успішної перевірки електронних декларацій Мін’юст вимагає від НАЗК якнайшвидше надати відповідний порядок перевірки електронних декларацій», – йдеться в повідомленні Мін’юсту.

У прес-службі відомства також додали, що Мін’юст не залучали ні до розробки, ні до обговорення відповідного порядку. «Такий підхід ускладнює якісне напрацювання такого роду документів у розрізі їх відповідності вимогам чинного законодавства і встановлення ефективного механізму проведення перевірки достовірності інформації, внесеної державними службовцями», – йдеться в повідомленні міністерства.

Мін’юст вважає, що документи, які регламентують проведення перевірки е-декларацій чиновників, доцільно розробляти в публічному відкритому діалозі і з Мін’юстом, і з представниками громадських організацій, експертних та наукових установ. «Такий підхід дозволить уникнути маніпуляцій чи ухилення від відповідальності осіб, які подають недостовірну інформацію», – йдеться в повідомленні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук