Мін'юст виявив близько 200 фальшивих учасників АТО

У Міністерстві юстиції заявили, що статус учасника антитерористичної операції отримали 3,5 тис. осіб, з яких близько 200 не є суб’єктами АТО. Про це у вівторок, 13 січня, повідомила на прес-конференції директор департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції України Тетяна Козаченко, інформує УНІАН.

«Ми спілкуємось з міжвідомчою комісією. Наразі понад 3,5 тис. особам вже надано статус учасників бойових дій, з них тільки близько 200 осіб не відносяться до суб’єктів АТО, в тому числі дві особи – від Мінрегіонбуду, в тому числі й Ісаєнко (заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Дмитро Ісаєнко)», – сказала Козаченко.

З цього приводу вона написала доповідну записку міністру юстиції Павлу Петренку.

«Інформація була отримана 6-го числа, і 6-го була написана доповідна, і сьогодні фактично другий робочий день, ще не зустрічалася і не уточнювала, але я дуже хочу, щоб ця інформація дійшла до Кабінету міністрів», зазначила Козаченко.

За її словами, інформація про отримання Ісаєнком статусу учасника АТО стала відома завдяки запиту Громадської ради до міжвідомчої комісії.

«Ми будемо співпрацювати щодо належного, об’єктивного розгляду цієї інформації»,– запевнила директор департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції.

Вона також наголосила, що будь-яка особа, яка законно брала участь в АТО, має право на отримання статусу учасника бойових дій.

За словами Козаченко, якщо мова іде про підробку документів, то цим питанням мають займатися відповідні органи.

«Це питання до прокуратури, силових структур», – додала вона.

Нагадаємо, у вівторок низка депутатів Верховної Ради змусили заступника міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Дмитра Ісаєнка написати заяву про відмову від статусу учасника АТО.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук