Мирон Янків став ректором Львівського інституту менеджменту

Мирон Янків

Екс-голова Львівської обласної державної адміністрації, колишній генеральний консул України в Гданську та Литовській Республіці, доктор економічних наук Мирон Янків очолив Львівський інститут менеджменту.

Наприкінці лютого у Янкова вичерпався термін перебування на посаді генконсула України у Гданську, тому вчений взяв участь у конкурсі на заміщення посади ректора. 

Трудовий колектив проголосував за призначення науковця, а наглядова рада інституту підписала із ним контракт. Відтак, від березня Янків обіймає посаду ректора Львівського інституту менеджменту.

«Цьогоріч інституту виповнюється 25 років. Цей виш готує кадри для бізнесу, підприємництва, міжнародних корпорацій. Тому мої знання у цій галузі допоможуть у підготовці спеціалістів», - розповів керівник інституту у коментарі нформагенству ZIK.

Під час свого ректорату Янків планує налагодити тісну співпрацю з великими бізнес-структурами, промисловими палатами, асоціаціями працедавців.

«Працюватимемо й у міжнародній площині. Скажімо, я вже мав зустрічі з представниками польських вишів: відпрацьовуємо програми отримання двох дипломів – українського і польського. Наразі готується угода про співпрацю з українськими вишами. Наш інститут має бізнес-школу, отож в цьому напрямку також будемо розвивати активну співпрацю з зарубіжними навчальними закладами, бізнес-структурами», – запевнив ректор Львівського інституту менеджменту.

Довідка. Дипломатичну службу Мирон Янків розпочав у 2000 році з посади керівника Торгово-економічної місії у посольстві України в Польщі.

Згодом він працював послом України в Латвії, а згодом знову повернувся на роботу у Посольстві України в Польщі, де відповідав за питання розвитку науки, науково-технічного співробітництва, «питання пам’яті» – місця поховання українців, меморіали воїнам УНР, ОУН-УПА. У 2011 році його призначили на посаду генерального консула України в Гданську.

У 2002-2003 роках Янків очолював Львівську обласну державну адміністрацію.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук