Мирослав Хом’як написав заяву на звільнення

Директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА Мирослав Хом’як написав заяву на звільнення. Відповідну заяву він подав голові Львівської ОДА Ірині Сех у четвер, 5 червня.

За словами посадовця, він вже звертався із такою заявою до Ірини Сех у перший день її призначення головою Львівської ОДА. «У березні мою заяву не було прийнято. Мабуть, в той час стояло питання узгодження кандидата на посаду директора департаменту», – зазначив Мирослав Хом’як, йдеться у його заяві.

«Заяву на звільнення подаю з тих причин, щоб не дати можливість окремим ділкам, які у такий відповідальний для України політичний час, намагаються використати період оновлення владних гілок у своїх приватних інтересах. Усі їх закиди на мою адресу є неаргументовані й свідчать про те, що свою роботу на збереження навколишнього природного середовища я виконував відповідно до всіх норм законодавства», – наголосив Хом’як.

Додамо, що Мирослав Хом'як очолював управління з червня 2011 року.

У липні 2012 року тодійшній голова Львівської ОДА Михайло Костюк зробив подання на звільнення Мирослава Хом’яка та очільника Державної екологічної інспекції у Львівській області Дмитра Штикала. Тоді губернатор заявляв, що отримував від підприємців безліч скарг на роботу екологічних служб.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук