Мирослава Мариновича нагородять медаллю Свободи

Мирослава Мариновича нагородять медаллю Свободи
фото ZAXID.NET
Мирослав Маринович

Українського правозахисника, проректора УКУ Мирослав Мариновича та морального лідера кримськотаратського народу Мустафу Джемілєва нагородять Медаллю Свободи ім. Трумена-Рейгана.

Нагородження відбудеться 11 червня 2014 року на території Меморіалу жертв комунізму на Капітолійському пагорбі у Вашингтоні (США).

Про сьогодні, 28 травня, повідомляє відділ інформації та зовнішніх зв'язків Українського католицького університету.

«Попри те, що Маринович постраждав, будучи в'язнем сумління протягом десятиліття в часи Брежнєва, він невпинно працював, щоб зміцнити громадянське суспільство у своїй рідній країні. В останні місяці він також активно виступає на захист прав людини та суверенітету України. Маринович присвятив своє життя спочатку звільненню України від радянського гніту, а потім створенню інститутів свободи в Україні», - вказано на сайті засновника відзнаки, некомерційної освітньої та правозахисної Фундації з ушанування жертв комунізму (Victims of Communism Memorial Foundation).

Сам Мирослав Маринович зазначив, що отримання цієї відзнаки разом з Мустафою Джемілєвим чітко наклалося на події в Криму і відродження агресивності Росії, яка не розкаялась у своїх гріхах, вказано у повідомленні.

Медаль Свободи ім. Трумена – Рейгана (Truman-Reagan Medal of Freedom) вручається щорічно тим особам і установам, які все життя демонстрували відданість свободі й демократії та опір комунізмові й усім іншим формам тиранії. Серед її лауреатів у попередні роки – Лех Валенса (2006), Папа Іван-Павло ІІ (2005), Вацлав Гавел (2003) та інші.
.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук