Міський голова Івано-Франківська очолив обласну організацію УНП

15 вересня 20093441

Міського голову Івано-Франківська Віктора Анушкевичуса обрано на посаду голови Івано-Франківської обласної організації Української народної партії. Про це він зазначив 14 вересня під час прес-конференції, - повідомили ZAXID.NET в прес-службі міської ради Івано-Франківська.

13 вересня 2009 року приміщенні обласної Просвіти відбулася позачергова звітно-виборча конференція Івано-Франківського обласного осередку УНП за участю лідера партії Юрія Костенка. З 296 делегатів на звітно-виборчу конференцію прибуло 213, що склало більше двох третин. Не прибули на конференцію лише делегати Калуської міської організації УНП.

Головне питання конференції - це звіт голови осередку Ігоря Насалика про роботу обласної організації УНП, за час його головування, та обрання нового керівника обласної організації УНП у зв’язку з тим, що тиждень тому Ігор Насалик оголосив про складання своїх повноважень на цій посаді. Проте не особисто. Причиною складання повноважень, як пояснив заступник Ігоря Насалика Олександр Челядин, є зникнення демократії в середині партії, авторитарний режим правління голови УНП Юрія Костенка та обслуговування замовних інтересів.

Незважаючи на такі войовничі заяви Ігоря Насалика, прогнозованого бурхливого конфлікту під час позачергової звітно-виборної конференції ІФ ОО УНП не відбулось. Як, власне, і не вдалось делегатам конференції заслухати звіт Ігоря Насалика. На конференцію екс-голова обласної УНП не з’явився. Про причини відсутності Ігоря Насалика не повідомили. Члени УНП припускають, таким чином він спробував уникнути шквалу критики на свою адресу та наслідків вичерпання кредиту довіри, який надали йому півтора роки тому члени обласної організації УНП. На конференції члени УНП визнали, що протягом 1,5 роки, поки Ігор Насалик очолював обласну організацію УНП, робота в партії не проводилася, відтак УНП на теренах Прикарпаття втратила позиції потужної політичної сили. Делегати конференції майже одноголосно визнали роботу голови обласної УНП Ігоря Насалика незадовільною та оголосили йому недовіру. На підставі цього рішення його було офіційно звільнено від виконання обов’язків голови обласного осередку УНП.

Згідно із статутом Івано-Франківської обласної організації УНП конференцією було обрано нового голову. Ним став Івано-Франківський міський голова Віктор Анушкевичус, за якого віддали голоси 164 делегати.

Таким чином вдалося уникнути двовладдя у обласній організації УНП, яке де-юре могло виникнути, оскільки офіційної письмової заяви про складання з себе повноважень голови організації Ігор Насалик не подав. Інший кандидат - Мирослав Бойчук, голова Косівської районної організації УНП, набрав 34 голоси. А Зінаїда Болюк, яку висували Тисменицька та Рогатинська районні організації УНП, зняла свою кандидатуру. Також позачерговою звітно-виборною конференцією ІФ ОО УНП було обрано заступників голови обласної організації, сформовано Провід та Раду обласної організації, а також обрано делегатів на ХІ позачерговий з’їзд Української народної партії, який відбудеться 24 жовтня 2009 року у м. Києві.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук