Міський голова Львова заветував п'ять «земельних» ухвал

Міський голова Львова Андрій Садовий зупинив дію п’яти ухвал, прийнятих на пленарному засіданні Львівської міської ради 19 червня. Відповідно, ухвали будуть розглядатись повторно, у встановленому чинним законодавством України порядку.

Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі Львівської міської ради у вівторок 8 липня.

До заветованих «земельних» ухвал потрапили земельні ділянки на вулицях Погулянка, 6, Шумського, 13-а, Загірній, 33, Шеремети, 27.

Окрім того, міський голова не підписав ухвалу «Про надання згоди ПП «Кемпі-плюс» на зміну цільового призначення земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки на вул.Короленка, 8-а».

За інформацією управління архітектури ЛМР, на даний час розробляється детальний план території району забудови, обмеженої вулицями Заньковецької – Лисенка – Просвіти – Винниченка – Личаківською. Оскільки цей план ще не готовий, то згідно із ч.ч. 3, 4 ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності», у разі відсутності плану зонування або детального плану території, затвердженого відповідно до вимог цього Закону, передача земельних ділянок із земель державної або комунальної власності у власність чи користування фізичним або юридичним особам для містобудівних потреб забороняється.

«Враховуючи те, що Детальний план території району забудови, обмеженої вулицями Заньковецької – Лисенка – Просвіти – Винниченка – Личаківською у Львові, не затверджений, а ухвалою ЛМР надано дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо заміни цільового призначення земельної ділянки площею 0,1840 га на вулиці Короленка, 8-а в оренду для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку, то прийнята ухвала суперечить чинному законодавству України», - йдеться ухвалі міської ради.

Між тим, до Львівської міської ради звернувся директор Львівської загальноосвітньої школи-інтернату №2 та повідомив, що запланований будинок на вулиці Короленка, 8-а буде знаходитись безпосередньо біля школи-інтернату, де навчається 125 дітей, в тому числі діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування та діти з важкими сімейними обставинами.

Директор школи-інтернату вважає, що будівництво будинку за вказаною  адресою погіршить проживання та проведення дозвілля вихованців школи-інтернату, оскільки більшість свого вільного часу вони проводять у шкільному саду, який буде межувати безпосередньо з запланованим будинком. У зв’язку з цим він попросив долучити вказану земельну ділянку до земель, на яких розташована школа.

У зауваженні до ухвали ЛМР зазначили, що оскільки договір оренди землі, укладений між ЛМР та ПП «Кемпі-плюс» терміном на 5 років, закінчується в лютому 2015 року, то «після закінчення терміну дії договору оренди землі доцільним буде розглянути питання передачі вказаної земельної ділянки на вулиці Короленка, 8-а Львівській загальноосвітній школі-інтернату №2».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук