Міськрада обмежуватиме в'їзд туристичних засобів у пішохідну зону

Виконком Львівської міськради на засіданні 24 липня підтримав запровадження двоступеневої процедури надання дозволу на в'їзд туристично-атракційних транспортних засобів до пішохідної зони міста.

«Час від часу до міськради надходять заявки або від туристичних електромобілів, або кінних карет, або велосипедів, що хочуть проводити прогулянки у пішохідній зоні. До цього часу не було зрозуміло, як це врегульовувати - хто це має робити, за якою процедурою і на який час їх пускати. Тепер же встановлюється двоступенева процедура надання дозволу. У першу чергу розглядається безпека руху. Але разом із нею вивчатиметься ще й питання доцільності перебування певного транспортного засобу в туристичній зоні і їх кількості - у нас же не може бути 100 чудо-поїздів чи 50 кінних карет», - заявив під час засідання виконкому позаштатний радник міського голови Олег Шмід.

За його словами, питання про безпеку руху розглядатиме Міська комісія безпеки руху, а доцільність в'їзду до пішохідної зони туристично-атракційних засобів вивчатиме комісія з туристичного навантаження, яка невдовзі має бути створена.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук