Місто для проведення Євробачення визначать до Дня Незалежності

КультураК.С., 9 серпня 20163210
Місто для проведення Євробачення визначать до Дня Незалежності

Українське місто, яке прийматиме «Євробачення-2017», визначать вже до Дня Незалежності. Про це розповів заступник генерального директора НТКУ Олександр Харебін, повідомив 5 канал.

Нагадаємо, за можливість проведення міжнародного пісенного конкурсу наразі змагаються три міста – Київ, Дніпро, Одеса, однак, як стверджують організатори, кожне місто має низку недоліків. Львів, який також претендував на право провести конкурс, до фіналу не потрапив.

«Україна фактично не має арени, сцени, на якій може бути проведений конкурс. Тобто безапеляційно ми не могли сказати ні у травні, ні в червні, ні в липні, що Київ або Львів, або Одеса, або будь-яке інше місто в Києві, в Україні мають можливість провести конкурс», – зазначив Харебін.

«Необхідність конкурсу була викликана тим, що ми не бачили готовності арени, ми не бачили або ми хотіли побачити зацікавленість міст у проведенні конкурсу», - наголосив він.

Місто-господар «Євробачення» мало бути обране 27 липня. Проте міністру культури Євген Нищук оголосив, що визначення міста-переможця перенесено на невизначений термін. Міністр додав, що причиною перенесення стала затримка з фінансовими гарантіями.

Згодом Кабмін виділив Європейській мовній спілці €15 млн як гарантію проведення «Євробачення-2017» та забезпечив необхідними коштами Держкомтелерадіо.

Також Кабінет міністрів прийняв рішення про виділення Держкомітету з питань телебачення і радіомовлення 450 млн грн на проведення «Євробачення» в 2017 році. Гроші виділили з резервного фонду державного бюджету на умовах повернення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук