Місто Новий Розділ матиме побратима в США

Місто Новий Розділ на Львівщині співпрацюватиме з американським містом Річланд (штат Вісконсін). Відповідних домовленостей було досягнуто під час поїздки делегатів з України в США.

Зокрема, на пропозицію української сторони щодо побратимства між містами Новий Розділ і Річланд пристав мер американського міста Пол Ф. Коркоран, йдеться в повідомленні депутата Новороздільської міськради Анатолія Шалаєва, який був у складі української делегації в США.

Тепер справа за місцевими обранцями обидвох міст, які на своїх засіданнях мають ратифікувати угоду про партнерство.

«Подібна співпраця між містами не лише дасть можливість обміну делегаціями між містами-побратимами в усіх напрямках, починаючи від освіти, культури, спорту, завершуючи місцевим самоврядуванням та економікою, але й сприятиме пошуку іноземних інвесторів по іншу сторону Атлантики», – зазначив Анатолій Шалаєв.

Українські делегати спочатку відвідали столицю США Вашингтон, де докладно ознайомились з американською системою управління державою, основними засадами самоврядування. А в Річланді побачили, як працює система самоврядування в США, де актуальне для України питання децентралізації, територіальної реформи зреалізовано на 100%.

Цей візит відбувався в рамках програми «Відкритий світ» уряду США, яку фінансує центр лідерства при бібліотеці Конгресу та адмініструють Американські ради.

Сьогодні, 14 травня, як зазначено в повідомленні, міський голова Нового Роздолу Володимир Туз надіслав майбутнім партнерам із США офіційну пропозицію щодо співпраці між обома містами.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук