«Місто своїми руками» – міні-гранти для ініціативних

Суспільство25 жовтня 2016, 15:30 306 0

Вже вкотре у Добротворі проходить конкурс заявок на отримання міні-грантів у проекті «Місто своїми руками», що відбувається в рамках багаторічної Стратегії соціального партнерства компанії ДТЕК та селища. Цього року учасниками конкурсу стали 26 проектів, а 12 з них перемогли та отримали кошти на реалізацію своїх проектів.

Завдяки міні-гранту добротвірська художня студія «Олівець» закупила сучасне обладнання для малювання. У студії намагаються викладати образотворче мистецтво на академічному рівні, вчать малювати олійними фарбами, тож нові прилади дозволять зробити процес навчання ще змістовнішим та ефективнішим. З цією метою керівник Художньої студії «Олівець» Володимир Сикута і долучився до проекту ДТЕК.

«Коли я дізнався про проект компанії ДТЕК «Місто своїми руками», то я дуже зрадів та вирішив взяти в ньому учать. Склав бізнес-план, і нам дуже пощастило, оскільки ми виграли міні-грант, і змогли закупити достатньо художнього інвентарю, – розповів Володимир Сикута – Це були 15 мольбертів, планшети для прикріплення аркушів паперу та спеціальні розетки, які необхідні для вивчення світлотіней. Дуже вдячний компанії ДТЕК, яка організовує такі проекти, адже це дозволяє планам втілюватись в життя. Такі проекти – це хороша підтримка міста, тому що кошти вкладаються в різні напрямки, які приносять користь місту. Зокрема, в моєму випадку, дають змогу дітям художньо розвиватися».

І не тільки розвиватися, а й втілювати свої мрії. Діти, що навчаються в Художній студії «Олівець» впевнені, що знання, які вони здобули тут, в майбутньому допоможуть їм стати справжніми художниками.

«Мене тут дійсно багато навчають. Викладач надзвичайно добре все розказує та вміє зацікавити нас. А ще коли тут з’явилися нові мольберти, то я взагалі стала відчувати себе справжнім художником. Я тут навчилася будувати малюнок, тепер знаю, як почати та як правильно його закінчити, – ділиться враженнями учениця студії Анастасія. – Зараз я навчаюся в 11 класі і цього року буду вступати до університету, мабуть на якусь художню спеціальність. А наша студія дала мені академічні навики, які є дуже важливим для мого майбутнього вступу в університет».

Загалом компанія ДТЕК цього року виділила 253 тисячі гривень у Добротворі, і ще 250 – у Кам’янко-Бузькому районі. А це означає, що десятки ідей отримали нові можливості для здійснення задумів. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук