Митний кодекс скасує кріпосне право, - Держмитслужба

8 вересня 201117311

Нова редакція Митного кодексу України невдовзі пройде друге читання у Верховній Раді. Планується, що він почне діяти з 1 січня 2012 року, повідомив 8 вересня у Львові член колегії Державної митної служби України Віктор Бондар.

 «Митний кодекс змінить абсолютно підходи до роботи митних органів. Він повністю враховує практично всі положення Кіотської конвенції, практично повністю враховує вимоги Європейського Союзу щодо імплементації податкового та митного законодавства до законодавства України. Це значить, що будуть повністю переглянуті всі підходи до митних режимів, до транзиту, до оформлення товарів», - розповів Віктор Бондар.

«Ми скасовуємо кріпосне право. Це значить, що суб’єкти зможуть вільно розмитнюватися в тій частині України, на тій території, в тій митній службі, де їм буде зручно, де для них будуть створювати такі умови, щоб вони не відчували черг, якихось заторів, тощо», - додав він.

Також Віктор Бондар зазначив, що згідно з новою редакцією Митного кодексу сильно спрощується електронне декларування. Зараз, за його словами, йде мова про те, щоб скасувати під час електронного декларування подачу всіх документів, крім декларації.

«Ми зробимо так, щоб відповідальність за наявність всіх інших документів ніс митний брокер. Тобто ми перекладаємо на плечі бізнесу відповідальність за те, що всі документи наявні. Ми будемо вимагати лише один папір – митну декларацію», - пояснив Бондар.

Звертаючись до нового начальника Львівської митниці Дениса Пудрика, представник Держмитслужби наголосив, що новий Митний кодекс буде впроваджуватися дуже швидкими темпами, і в листопаді-грудні відбуватиметься активне навчання фахівців щодо нових положень і спрощених процедур.

«В цей перехідний період ви знаєте що дуже важко буває перебудуватись, і багато хто спробує працювати по-старому», - попередив Віктор Бондар, наголошуючи, що Денис Пудрик відповідатиме за те, щоб новий Митний кодекс з 1 січня впроваджувався без збоїв.

Як інформував ZAXID.NET, сьогодні, 8 вересня Віктор Бондар представив нового керівника Львівської митниці. Ним став Денис Пудрик. Попередній начальник Львівської митниці Микола Харкавий очолив Тернопільську митницю.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук