Мобілізовані у четверту хвилю споряджені майже на рівні стандартів НАТО, - Міноборони

У Міністерстві оборони повідомили, у що одягають та взувають українських бійців, які прибувають до навчальних центрів Збройних Сил України.

Регіональний медіа-центр МО України у Львові поінформував, що призвані до військових лав на початку 2015 року, які прибувають до 184 навчального центру Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, порівняно із першими хвилями мобілізації, споряджені майже на рівні стандартів НАТО.

«Кожен мобілізований має достатньо часу для того, щоби отримати повний комплект обмундирування, приміряти його. А за потреби – замінити на інший розмір», - розповів начальник речової служби Академії капітан Віталій Маліновський.

Єдине, що залишилось незмінним у переліку речей, що видаються на руки новоспеченим бійцям, це казанки, фляги, кружки та ложки, а також офіцерські сумки старого зразка. У Міноборони кажуть, що вони надійніші та зручніші за іноземні аналоги.

«Військовий однострій, який отримує, припустимо, офіцер запасу, складається з костюму камуфльованого. А це бушлат та підбушлатник, кітель та брюки у кольорі, який зараз називають «армійській піксель». Це та ж уніформа нового покрою, яка зараз масово почала надходити у війська», - інформують у медіа-центрі.

Шиють форму підприємства у Черкасах, Києві та Харкові.

Крім того, солдатам дають кілька пар шкарпеток, ремінь поясний, натільну білизну, вітровологозахисний костюм, куртку і штани по типу рибальських у кольорах українського польового однострою та баф.

І усі ці речі пакують у речовий мішок об’ємом приблизно 55 літрів також кольору польського армійського «флектарну».

Рядовому та сержантському складу до того ж видається утеплений польовий костюм та водонепроникні берці, надані урядом Канади.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук