Мобільні оператори підтвердили запуск послуги перенесення номера з травня 2019 року

Першим таку заяву зробив оператор «Vodafone Україна», тепер її підтвердили інші учасники ринку

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 19 грудня 201818301

Два з трьох найбільших мобільних операторів України підтвердили інформацію, що послуга, яка дозволить переносити абонентський номер від одного оператора до іншого з повним збереженням (включно з кодом), запуститься 1 травня 2019 року. Відповідна інформація вже опублікована на сайтах операторів «Київстар» та lifecell.

Нагадаємо, першим про запуск цієї послуги заявив оператор «Vodafone Україна» кілька тижнів тому.

«Уже в травні 2019 року номер мобільного телефону разом з кодом повністю буде належати абоненту. Таким чином, зникне основна перешкода, що утримувала від переходу до іншого оператора. Послуга MNP дозволить зберегти ділові та особисті контакти, адже люди, які знали номер абонента багато років, зможуть залишатися на зв'язку з ним», – пояснив перевагу цієї послуги оператор lifecell.

Варто наголосити, що, згідно з вимогою Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері зв’язку та інформатизації (НКРЗІ), абонентам, які користуються передоплаченими послугами зв'язку, необхідно буде зареєструватися в оператора, від якого вони переносять номер, надавши документ, що посвідчує особу. Крім того, НКРЗІ зобов’язала операторів надати можливість зареєструватися онлайн – без відвідування центрів обслуговування абонентів.

Оператори повідомили, що перед з’єднанням буде включатися голосове повідомлення, яке повідомлятиме, що абонент телефонує на номер іншого оператора.

Раніше стало відомо, що змінювати оператора можна буде раз на місяць.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук