Vodafone повідомив про запровадження в Україні послуги перенесення номера з травня 2019 року

Згідно з попередньою інформацією, перейти від одного оператора до іншого можна буде безкоштовно

З травня 2019 року абонентам мобільного зв'язку можна буде змінити оператора і залишитися зі своїм номером

Vodafone готується запровадити послугу перенесення мобільного номера (MNP), яка дозволить абонентам інших операторів стати клієнтом Vodafone без необхідності змінювати свій номер.

Як йдеться у повідомленні на офіційному сайті компанії, старт послуги запланований на 1 травня 2019 року. Її користувачем може стати будь-який абонент іншого українського мобільного оператора, котрий хоче користуватись послугами Vodafone і при цьому бажає зберегти свій номер телефону разом із кодом.

«Абонент будь-якого іншого українського оператора зможе після 1 травня 2019 року звернутись у центр обслуговування Vodafone і подати заяву про бажання використовувати свій номер разом із кодом і при цьому користуватись тарифами та послугами Vodafone. Протягом трьох робочих днів з моменту подання заяви номер вже буде обслуговуватись у мережі Vodafone», – зазначила прес-служба компанії.

Повідомляється, що перенесення номеру відбуватиметься у будні протягом робочого часу. За бажанням абонент може сам визначити зручний для себе день та час переходу. Проте єдина умова – абонент має бути зареєстрований у свого оператора.

«Контрактним абонентам цього робити не потрібно. А для абонента передплати, який захоче перенести свій номер разом із кодом у мережу Vodafone, потрібно зареєструватись або онлайн, або в магазині свого оператора, надавши документи, що підтверджують особистість. Детальні умови реєстрації, будь ласка, уточнюйте у свого оператора», – наголосили у Vodafone.

Поки що вартість послуги у компанії не визначили, проте очікується, що послуга буде безкоштовною.

Повідомляється також, що абоненти знатимуть, на чию мережу вони телефонують – перед з’єднанням абонент отримає інформацію про те, що телефонує на перенесений номер.

Згідно з попередньою інформацією, змінювати оператора можна буде не частіше, ніж один раз на 30 днів.

У Vodafone зазначили, що про дату запуску послуги компанія обов’язково повідомить додатково.

Як писав ZAXID.NET, раніше Національна комісія регулювання зв'язку та інформатизації спільно з мобільними операторами ухвалили рішення про те, що послугу з перенесення абонентських номерів, яка дозволить абонентам змінювати оператора без зміни номера і відома під назвою Mobile Number Portability (MNP), запровадять в Україні орієнтовно з травня 2019 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук