МОК доручив Сергію Бубці займатись розвитком і стратегією світового олімпізму

Бубка

Економіка27 травня 20143630
МОК доручив Сергію Бубці займатись розвитком і стратегією світового олімпізму
фото noc-ukr.org
Сергій Бубка

Президент Національного олімпійського комітету України та член Виконкому Міжнародного Олімпійського Комітету Сергій Бубка ввійшов до однієї з робочих груп МОК "Стійкість і спадщина", яка формуватиме стратегічний план майбутнього розвитку олімпійського руху до 2020 року.

Про це повідомив президент МОК Томас Бах, передає сайт НОК України.

Робочі групи, які сформували за рішенням президента МОК Томаса Баха, допоможуть підготувати рекомендації та нове бачення.

До груп ввійшли ключові представники олімпійського руху: члени МОК, спортсмени та представники міжнародних федерацій і національних олімпійських комітетів.

У рамках відкритого і всебічного процесу експерти запропонують нові ідеї та ініціативи, внесуть пропозиції, які згодом розглянуть на Олімпійському саміті, презентовані Виконкому МОК та затверджені на позачерговій Сесії МОК в Монако, яка відбудеться 8-9 грудня цього року.

"Життя не стоїть на місці, тому завжди важливо рухатись вперед і удосконалюватись. Впевнений, що робочі групи напрацюють цікаві нові ідеї та пропозиції. Дуже приємно, що матиму можливість зробити свій внесок у подальший розвиток світового спорту та олімпізму, поділившись власним баченням та досвідом", - зазначив Сергій Бубка.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук