МОК вирішив не усувати збірну Росії від Олімпіади в Ріо-де-Жанейро

Рішення про участь російський спортсменів в Олімпіаді прийматимуть за видами спорту

СпортЮлія Поліковська, 24 липня 20168210
МОК вирішив не усувати збірну Росії від Олімпіади в Ріо-де-Жанейро
На Олімпіаді в Ріо може виступити лише одна легкоатлетка з Росії - Дарина Клішина

Міжнародний олімпійський комітет (МОК) вирішив не відстороняти збірну Росії від участі в Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро. Виконком МОК ухвалив, що рішення про допуск до Олімпіади кожного російського спортсмена прийматимуть відповідні міжнародні федерації. Про це сказано в офіційній заяві на сайті МОК.

Відповідно до рішення МОК, всі російські легкоатлети, за винятком Дарини Клішиної, не зможуть виступити на Олімпіаді. Це пов’язано з тим, що раніше вони вже були відсторонені від змагань Міжнародною асоціацією легкоатлетичних федерацій (IAAF). IAAF відмовилася переглядати рішення про відсторонення російської збірної.

Перед змаганнями всі члени російської олімпійської збірної повинні будуть пройти додаткову антидопінгову перевірку. При цьому можливість участі в Олімпіаді не розглядатиметься для тих російських спортсменів, які коли-небудь раніше були викриті у допінгу.

Як відомо, 21 липня Спортивний арбітраж (CAS) не задовольнив позов Олімпійського комітету Росії (ОКР) до Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій (IAAF) про допуск на Олімпіаду. Однак рішення суду не є обов’язковим для МОК. Комітет може допустити російських легкоатлетів до ігор в Ріо, бо саме він є організатором заходу.

Нагадаємо, російські легкоатлети були відсторонені від участі в міжнародних турнірах через дискваліфікацію Всеросійської федерації легкої атлетики (ВФЛА), яку IAAF запровадила в листопаді 2015 роки після доповіді і рекомендації незалежної комісії Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA).

Також ZAXID.NET повідомляв, що 18 липня незалежна комісія WADA опублікувала доповідь про державну підтримку допінгової програми в Росії під час, до і після Олімпіади 2014 року в Сочі. Після цього агентство рекомендувало МОК повністю усунути російських спортсменів від Олімпіади.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук