Молдаванам загрожує депортація з Росії

СвітЛюбко Петренко, 11 червня 20140

До теми

Москва готує жорстку відповідь Молдові за підписання Угоди про асоціацію ЄС. Уже цього року з Росії можуть депортувати кілька сотень тисяч молдаван.

Москва може ухвалити рішення про перегляд працевлаштування громадян Молдови після підписання Кишиневом угоди про асоціацію з ЄС 27 червня. Про це російській «Независимой газете» повідомив лідер Соціал-демократичної партії Молдови Віктор Шелін, пославшись на співрозмовників в московських коридорах влади. Шелін зазначив, що з Росії будуть депортовані 267 тис. молдаван, які перебувають «на замітці» у російських правоохоронців. Решті запропонують скористатися правом спрощеного отримання російського громадянства або повернутися додому.

Кремль намагається переконати Кишинів у тому, що рухатися на Захід йому не вигідно. За останні кілька місяців відбулися як мінімум дві зустрічі, на яких представники Росії роз'яснили молдавським політикам, що їх чекає після підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом. За словами Віктора Шеліна, під час візиту до Молдови з застереженням виступив заступник голови російського МЗС Григорій Карасін. Коли Кишинів відкриє свій ринок для європейських товарів, Москва закриє для нього свій. Будуть запроваджені додаткові мита і акцизи на продукцію з Молдови.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

До теми

Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук