Молодь Львівщини навчатимуть основ військової справи

На базі Яворівського полігону, де відбудеться військово-спортивний молодіжно-юнацький табір «Галицький щит», молодь Львівщини зможе пройти військовий вишкіл.

Таку пропозицію громадського активіста, представника Штабу зі збору та відправлення гуманітарної допомоги для військовиків – учасників АТО Андрія Рожнятовського підтримали учасники засідання Штабу, яке відбулося вчора, 18 червня, зокрема голова Львівської обласної ради Петро Колодій, йдеться в повідомленні відділу інформації та зв’язків із громадськістю ЛОР.

Окрім теоретичного навчання про види зброї, учасників вишколу навчать поводитися з нею на практиці. Також планується, що фахівці медичної галузі ознайомлять молодь з інформацією про те, як правильно потрібно надавати першу медичну допомогу потерпілим.

За словами очільника обласної ради, 26 червня у рамках фестивалю «Зашків – земля Героїв» відбудуться перші патріотичні навчання молоді. «Впевнений, що тему щодо патріотичного виховання молоді підхоплять в Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного і долучаться до співорганізації таких навчань», – сказав Петро Колодій.

Як зауважили представники громадськості також відзначили, що багато молодих людей, яких було мобілізовано до війська і навіть відправлено в зону бойових дій, подекуди навіть не тримали в руках зброї, а тепер їм доводиться з неї стріляти. Саме тому такий вишкіл сприятиме освоєнню хлопцями військових навиків і допоможе їм в разі необхідності.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук