Молодший брат Ігора Гриніва очолив ДП «Львівстандартметрологія»

Юрій Гринів займеться сертифікацією автомобілів

41-річний Юрій Гринів переміг у конкурсі на посаду керівника ДП «Львівстандартметрологія»

Державне підприємство «Львівський науково-виробничий центр стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів» очолить Юрій Гринів. Таким є рішення конкурсної комісії, опубліковане на сайті Мінекономрозвитку.

41-річний Юрій Гринів є молодшим братом голови парламентської фракції партії «Блок Петра Порошенка» Ігора Гриніва. Раніше Юрій Гринів багато років працював на керівних посадах у системі податкових органів – зокрема, очолював ДПІ у Франківському районі Львова, а також у Буському та Городоцькому районах Львівської області. У 2012-14 рр. очолював Інспекцію з питань захисту прав споживачів у Львівській області.

Як і його брат, Юрій Гринів є симпатиком партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка», входить до ради обласного осередку цієї партії. У 2014 році балотувався до Верховної Ради як 161 номер виборчого списку ББП.

Варто зауважити, що серед іншого ДП «Львівстандартметрологія» займається сертифікацією автомобілів і сільськогосподарської техніки, а також сертифікацією ввезених з-за кордону автомобілів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук