Молоко, яке тебе любить

Суспільствопромоція, 28 квітня 20170

Цього року компанія «Молокія» святкує 20-річчя своєї діяльності. З цієї нагоди на Тернопільському молокозаводі, де і народжується продукція «Молокія», для журналістів провели екскурсію у саме серце підприємства – на виробництво, майстер-клас та дегустацію, а також показали новий дизайн упаковки продукції.

«Молокія» – це якісна сировина, сучасний завод та дбайливе ставлення працівників підприємства до процесу виробництва продукції. «Молокія» – це багаторічна співпраця з найкращими фермерами, європейський досвід та чітке наслідування принципу поваги до споживачів.

Передумовою якості будь-якого продукту є якісна сировина. «Молокiя» першою в Україні запровадила німецьку технологію очистки молока Fresh Milk . Ця технологія передбачає механічну очистку сировини і, як результат, лагідну пастеризацію (при t° нижче 80°С) молока, що дає можливість максимально зберегти поживні властивості продукту.

Наступним кроком є детальна лабораторна перевірка складу молока на ультразвуковому аналізаторі. «Ми завжди маємо бути на два кроки попереду, – каже голова правління ПрАТ ««Тернопільський молокозавод» Віталій Ковальчук. – Тобто, ветеринар на фермерському господарстві ще не подумав, як нас обдурити, а ми вже маємо знати як це виявити. Не повинно бути навіть жодного натяку на антибіотик, лише натуральне якісне молоко».


Віталій Ковальчук, голова правління ПрАТ «Тернопільський молокозавод»

Так само безконтактно з ємності, у якій молоко було охолоджене, воно потрапляє до бактофуги – це новітнє німецьке обладнання, за допомогою якого з молока вилучають 99% бактерій. «Якщо до потрапляння на завод молоко має понад 100 тис. бактерій на мм³, то після бактофуги залишається близько 3 тис. бактерій на той самий об’єм», – говорить Віталій Ковальчук.


Бактофуга

І якраз такий механічний метод очистки сировини дозволяє проводити «лагідну» пастеризацію – замість звичних +85°С, при яких молоко втрачає більшість своїх властивостей, пастеризацію проводять за температури +70-80°С.

При виробництві кисломолочного сиру, йогуртів, кефіру, сметани та масла використовують класичні та всім відомі традиції у поєднанні із найсучаснішим обладнанням.

«Перш ніж оновити усі виробничі цехи, ми поїздили по найкращих молокозаводах Німеччини та Фінляндії, щоб перейняти їх досвід. Лише після цього ми купили найновіші виробничі лінії німецької компанії GEA», – розповів голова правління ПрАТ «Тернопільський молокозавод» Віталій Ковальчук.

Окремої уваги заслуговує дотримання чистоти та гігієни на підприємстві. Працівники заходять у виробничі цехи лише в стерильних костюмах, змінному взутті та обов’язково з головним убором. Навіть при тому, що усі ємності з молоком є закритими, кожен працівник зобов'язаний продезінфікувати руки перед ти, як зайти до цеху. Усі особисті речі, одяг, мобільні телефони та навіть ювелірні прикраси працівники підприємства залишають у камерах схову.

Як вже було сказано, усе виробництво абсолютно безконтактне і процесом керують за допомогою програмного забезпечення. «Якщо ви сподіваєтесь тут побачити «молочні ріки», забудьте, – сказав журналіст та експерт зі здорового харчування Костянтин Грубич. – Тут ви цього не побачите. Новітнє обладнання – це коли ніхто не має безпосереднього фізичного контакту з молоком і таким чином сировина є ізольованою від потрапляння будь-яких бактерій чи сторонніх речовин».

З нагоди 20-річчя компанія «Молокія» розробила новий дизайн упаковки. «Білий колір – це символ чистоти, свіжості та безпеки. Саме тому ми вибрали такий дизайн», – каже Віталій Ковальчук.

Зараз компанія «Молокія» – це близько 1400 працівників, власна система дистрибуції продукції та близько мільйона споживачів щодня, які щодня обирають продукцію цього бренду.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук