Мораторій скасовувати не можна, – деревообробники

Суспільствопромоція, 7 грудня 2016, 10:00 509 0

Об’єдналися проти мораторію. Деревообробники і лісові господарства Львівщини вперше зібралися разом, аби переконати уряд не скасовувати заборони на експорт лісу. Адже навіть за нинішніх умов деревообробні підприємства хоч і значно розвинулись, проте завантажені лише на третину.

«В нас на території Львівщини є підприємці, місцеві деревообробники, які вже вклали десятки мільйонів євро, повіривши мораторію. І бізнес сьогодні не терпить таких от катаклізмів», – зазначив голова Асоціації деревообробників Львівщини Микола Когут.

На скасуванні експорту кругляка вкотре наполягає Євросоюз. Проте, допоки на ринку деревини немає чітких правил гри, то робити цього не можна, переконані лісівники Львівщини.

«Одні підприємства, такі як державні, виставляють весь ресурс на біржові торги. Інші, такі як «Галсільліс», мають інших користувачі. Тому вони хочуть – виставляють, а хочуть, то не виставляють. Більшість цього не робить», – пояснив заступник начальника обласного управління лісового господарства Юрій Гром'як.

Деревообробників та заготівельні господарства підтримали й обласні депутати Львівщини. До уряду та президента вони скерували спільне звернення із закликом зберегти заборону на експорт необробленого лісу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук