Москаль придумав, як довести ДНР і ЛНР до банкрутства

СуспільствоОксана Руда, 16 червня 201531871
Москаль придумав, як довести ДНР і ЛНР до банкрутства
Геннадій Москаль пропонує підприємцям покинути окуповані території взамін на чималі податкові пільги

Підприємства, які ще залишаються на частині Луганської області, захопленої бойовиками ЛНР, у разі переїзду на підконтрольну Україні території можуть отримати податкові пільги. Про це повідомила прес-служба голови Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадія Москаля.

«Плюси від цього не тільки в можливості займатися легальним бізнесом у правовому полі нормальної країни, а не якогось опереткового й ніким не визнаного квазідержавного утворення. У разі переїзду підприємства зможуть отримати й чималі податкові пільги – звільнення від сплати податку на прибуток та звільнення від сплати податку на додану вартість. Відповідний законопроект незабаром буде представлений на розгляд Верховної Ради», – цитує Москаля його прес-служба.

Очільник Луганщини вважає, що в такому разі з окупованих територій Донбасу переїде 90% підприємств.

«Якщо уряд і Верховна Рада дадуть добро, ми доведемо ЛНР і ДНР до банкрутства. Там є підприємства, які готові переїхати, треба тільки спонукати їх до цього податковими пільгами. Мова йде про бізнес із окупованих територій Донбасу, до яких можна додати й Крим», – запевнив Москаль.

Він також згадав про свій досвід роботи головою ОДА в Закарпатській області, де діяв «Закон про спеціальний режим інвестиційної діяльності».

«На початку 2000-х чимало підприємств із сусідніх країн, які вступили до ЄС (із новими вимогами мінімальної зарплати тощо), розмістили свої потужності на Закарпатті. Вони отримували тут серйозні податкові пільги й мали змогу найняти відносно дешеву, але кваліфіковану робочу силу. За таким же зразком слід діяти й на Донбасі», – вважає він.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук