Московський аеропорт подав до суду на "Аеросвіт"

Уляна Сенко, 8 грудня 201210042
Московський аеропорт подав до суду на "Аеросвіт"
фото litsa.com.ua
Літак

Аеропорт "Шереметьєво" звернувся до Арбітражного суду Московської області з позовом до авіакомпанії "Аеросвіт" про стягнення заборгованості на загальну суму близько 92 млн рублів.

Про це повідомив Роман Геніс, офіційний представник аеропорту, пише Інтерфакс

"У позовній заяві міститься вимога про стягнення заборгованості, пені та відсотків за користування чужими грошовими коштами за Стандартною угодою про наземне обслуговування та генеральною угодою", - уточнив Геніс.

Він також нагадав, що раніше аеропорт Шереметьєво поінформував про вимушене призупинення з 10 грудня 2012 обслуговування рейсів «Аеросвіт» - з причини невиконання авіакомпанією взятих на себе зобов'язань по оплаті рахунків за надання ВАТ "Міжнародний аеропорт Шереметьєво" аеропортових послуг та послуг з наземного обслуговування рейсів.

Тим часом, як повідомив журналістам у п'ятницю глава Росавіації Олександр Нерадько, українська авіакомпанія "Аеросвіт" повністю розрахувалася за боргами за аеронавігаційне обслуговування.

"Вони повністю погасили заборгованість за аеронавігації, але у них є серйозні борги перед російськими аеропортами", - сказав він.

"Вони зараз з аеропортом складають графік погашення заборгованості", - сказав він, додавши, що інші аеропорти РФ також повідомили Росавіації про призупинення обслуговування цієї української авіакомпанії. Як приклад він навів аеропорт Калінінграда.

Нагадаємо, 6 грудня, у відділі маркетингу ДП "МА "Львів" ім.Данила Галицького повідомили, що  через невиконання авіаперевізником «Аеросвіт» фінансових зобов'язань перед Міжнародним аеропортом «Львів» імені Данила Галицького було прийнято рішення про призупинення обслуговування рейсів боржника до відновлення фінансової дисципліни. Наступного дня Львівський аеропорт відновив обслуговування рейсів «Аеросвіту».

А 5 грудня Білорусь заблокувала польоти "Аеросвіту" через неоплату українськими авіаторами послуг білоруської сторони.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 2

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук