Москва благословила коаліцію БЮТ і ПР

4 грудня 20082620

“Політичний союз двох політичних антиподів (БЮТ і ПР) цілком можливий, але не тривалий. Зважаючи на протиріччя, які з часом виникнуть через владні амбіції Тимошенко і Януковича, проіснує такий союз не довго. Проте, поєднання двох прокоремлівських політичних сил таїть велику загрозу для країни, саме в зміні державницького курсу і становить загрозу незалежності України. Ті обіцянки, які давалися під час кастингу Тимошенко і Януковича у Москві і певні домовленості з керівництвом РФ, складають загрозу національній демократії України”. Про це заявив народний депутат України Володимир Карпук, - повідомляє прес-служба НСНУ

“На сьогодні з впевненістю можна говорити, що дійсно ведуться офіційні перемовини БЮТ і ПР щодо створення коаліції. Після подій другого вересня це не є новиною”, - наголосив Карпук, додавши, що “ці переговори затягнулись, оскільки були певні стримуючи моменти: як відреагує електорат, який підтримує Юлію Тимошенко, особливо важлива була реакція на Західній Україні щодо прокремлівського союзу блоку Тимошенко з “регіоналами”.

На переконання депутата, “союз цих двох політичних сил отримав благословення в Москві. Не секрет, що обидві фракції хочуть бути зараз біля влади. Саме бажання фракцій, які за голосними словами і лозунгами про порятунок Україну, в першу чергу, рятують свої багатства, бути біля влади зближує БЮТ і ПР”.

“На шляху до створення про кремлівської більшості стоїть тільки одна перешкода - мала кількість посад. Якби в Україні було два крісла прем’єра, то БЮТ і ПР домовились би швидше”, - підкреслив Карпук.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук