МОЗ оновило перелік препаратів для лікування коронавірусу

Зі списку, зокрема, виключили лопінавір, ретонавір і гідроксихлорохін

Міністерство охорони здоров’я внесло зміни до протоколу надання меддопомоги при Covid-19. Про це на брифінгу 14 липня повідомила перша заступниця міністра охорони здоров’я Ірина Садов’як.

Зокрема, Міністерство охорони здоров'я виключило лопінавір/ретонавір і внесло у список дексаметазон.

«До стандарту надання медичної допомоги при Covid-19 буде включено дексаметазон, виключено лопінавір/ретонавір, розширено можливість застосування ремдесивіру. І те, що всіх цікавило – виключено гідроксихлорохін з протоколу надання допомоги для пацієнтів із тяжким перебігом Covid-19 та для дітей. Проте ми залишаємо можливість його застосування для пацієнтів середнього ступеня тяжкості та груп ризику. Необхідний наказ МОЗ найближчим часом буде підписано», – повідомила Садов’як.

Вона додала, що група фахівців, яка працює над протоколом лікування Covid-19, зросла до 31 особи. До цієї групи залучено спеціалістів різного профілю.

Нагадаємо також, що на сьогодні в Україні зареєстровано 4 клінічні випробування чотирьох лікарських засобів, якими можна користуватися при лікуванні Covid-19 – «Амізон», «Аміксин», «Корвітин» і «Біовен».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук