МОЗ відправило у регіони вакцини проти сказу

Україна закупила понад 39 тисяч доз вакцин для профілактики сказу. Усі вакцини вже передано в регіони, повідомило 17 липня МОЗ.

Антирабічні вакцини, як повідомляє МОЗ, вироблені у Франції, мають сертифікат якості GMP та є прекваліфікованими ВООЗ. Закупив вакцини за кошти держбюджету і доставив в Україну Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ). Ці вакцини призначені для профілактики та лікування сказу у дітей та дорослих.

Довідатися, які вакцин є у регіонах, можна в таблиці

Нагадаємо, що сказ – це гостра інфекційна хвороба, що вражає центральну нервову систему. Джерелом вірусу сказу є різні хижі та домашні тварини. Вірус передається від хворих тварин через укус або ослинення шкіри чи слизових оболонок, особливо якщо на них є мікротравми.

Антирабічну вакцину застосовують для первинної імунізації людей, які були в контакті або яких вкусили скажені, з підозрою на сказ чи невідомі тварини.

Цією вакциною також проводять профілактичну імунізацію людям, робота яких пов'язана з ризиком зараження: співробітникам лабораторій, які працюють з вуличним вірусом сказу, ветеринарам, мисливцям, лісникам тощо.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук