«МТС-Україна» може покинути Крим

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 29 червня 20144750

У зв'язку з неможливістю здійснювати на території АР Крим розрахунки з партнерами, постачальниками і абонентами в національній валюті України (гривні) та через складнощі в обслуговуванні та експлуатації телекомунікаційної мережі на вказаній території, оператор МТС може призупинити свою роботу.

Про це повідомила прес-служба ПрАТ «МТС Україна».

«Непередбачувані фактори можуть вивести з ладу телекомунікаційне устаткування, погіршення зв'язку та зменшення зони якісного покриття телекомунікаційної мережі рухомого (мобільного) зв'язку в АР Крим. Ситуація й надалі ускладнюється, що може призвести до перебоїв у зв'язку, а також часткового або повного призупинення або припинення надання телекомунікаційних послуг на вказаній території з не залежних від ПрАТ «МТС-Україна» обставин», — йдеться у повідомленні прес-служби.

Наразі ПрАТ «МТС-Україна» докладає всіх зусиль для збереження можливості надання якісних послуг зв'язку в АР Крим, але не всі обставини можуть бути усунені зусиллями ПрАТ «МТС-Україна».

Нагадаємо, 16 березня у Криму відбувся так званий "референдум" про приєднання півострова до Росії.

18 березня Путін та самопроголошена влада Криму підписали договір про приєднання Республіки Крим та Севастополя до складу РФ.

20 березня Держдума, а 21 березня Рада Федерації РФ ратифікували «угоду» з самопроголошеною владою Криму про приєднання до Росії на основі результатів «референдуму».

21 Березня президент Росії Володимир Путін підписав ці закони, завершивши, таким чином, анексію кримського півострова.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук